Kontakt os

Selvom vi har faste åbningstider, så tager vi ofte telefonen og besvarer mails på skæve tidspunkter af døgnet. Hold dig ikke tilbage med at kontakte os.

Udfyld kontaktformularen nedenfor og vi besvarer din henvendelse hurtigst muligt.



Mejlgade 27, 1. th, 8000 Aarhus C
+45 21 21 74 68
kontakt@webmovers.dk

Følg os

Mejlgade 27, 1. th, 8000 Aarhus C

Kontakt teamet

Mads Frandsen

Mads Frandsen

Partner & Google Ads specialist

Mads@webmovers.dk

Frederik Simonsen

Frederik Simonsen

Partner & Google Ads specialist

Frederik@webmovers.dk

Mads Dinesen

Hjemmeside specialist

Madsdinesen@webmovers.dk

Matias Simonsen

Matias Fabricius

SEO specialist

Matias@webmovers.dk

Lukas Hvillum

Lukas Hvillum

SEO specialist

Lukas@webmovers.dk

Gustav Svendsen

Gustav Svendsen

Project Manager

gustav@webmovers.dk