Om os

Vi er et ungt og dedikeret Google
bureau med fokus på gennemskuelige
og profitable løsninger

Et bureau du er på fornavn med

De fleste af vores kunder er på fornavn med os. For os betyder peronlige relationer og ærlig kommunikation langt mere end fine titler.
Du har altid én fast kontaktperson hos os. Det er din garanti for, at vi holder vores aftaler med dig – og kender din virksomheds behov.

Vi har fokus på salg og konverteringer

WebMovers er et Google-bureau, som garanterer dig fuld opmærksomhed hele vejen. Vi sikrer dig reel værdi ved at fokusere på konverteringer og salg frem for kun eksponeringer og klik.

Vi følger med i de nyeste tiltag og trends fra Google. Det er nødvendigt for, at vi kan skabe størst mulig vækst for vores kunder – og vedligeholde vores Google Partner-certificering.

Selvom vi er unge og friske, sætter vi nogle lidt gammeldags værdier højt: Vi er ærlige, engagerede og ude på at skabe en langsigtet succes for vores samarbejdspartnere.

Du skal altså ikke bekymre dig om grimme overraskelser som skjulte gebyrer eller ekstraregninger.

Kort sagt … Vi er dedikerede til at skabe vækst sammen med dig.

Teamet bag Webmovers

Mads Frandsen

Mads Frandsen

Partner & Google Ads specialist

Mads@webmovers.dk

Frederik Simonsen

Frederik Simonsen

Partner & Google Ads specialist

Frederik@webmovers.dk

Mads Dinesen

Hjemmeside specialist

Madsdinesen@webmovers.dk

Matias Simonsen

Matias Fabricius

SEO specialist

Matias@webmovers.dk

Lukas Hvillum

Lukas Hvillium

SEO specialist

Lukas@webmovers.dk

Gustav Svendsen

Gustav Svendsen

Project Manager

Gustav@webmovers.dk

Følg os

Mejlgade 27, 1. th, 8000 Aarhus C
+45 21 21 74 68
kontakt@webmovers.dk

Kontakt os

Udfyld kontaktformularen nedenfor og vi
besvarer din henvendelse hurtigst muligt.